Štítky: andropenis, zvětšení penisu, velikost penisu, zvětšení údu

Proč zvětšení penisu?

Jsou ženy, které tvrdí, že na velikosti penisu nezáleží, ale opak je pravdou. Většina žen by ocenila větší penis a pevnější erekci svého partnera. Díky zvětšení penisu je u ženy větší úspěšnost při hledání bodu "G" a tím i lepší prožitek při dosažení orgazmu. Dosažení mnohonásobného orgasmu není díky výrobku Erektin XXL ničím výjimečným.

Velikost penisu podle představ?

Erektin XXL - je přípravek na zvětšení penisu v erekci. Jedná se o perfektní řešení pro ty, kteří nemají dostatečnou velikost penisu. Dosažení prvních výsledků trvá přibližně 1-2 týdny. Pomáhá při snížené plodnosti. Důležité - při užití celého balení dosáhnete dlouhodobě zvětšení údu v erekci. Nahradí jiná řešení, jako jsou například AndroPenis atp.

Co je andropenis?

Andropenis je lékařská pomůcka pro zvětšení penisu, která zároveň napomáhá k odstraňování zakřivení penisu a zabraňuje zmenšení penisu po operačním zákroku.

Objednat nyní

snadno, rychle, diskrétně

* * * *
*
* *
IN TIME, platba dobírkou - 99 Kč Česká pošta, dobírkou - 129 Kč
Celková částka:
1033 Kč

Objednáním souhlasím s těmito
všeobecnými obchodními podmínkami

Popis produktu

další informace o výrobku

Erektin XXL je přípravek na zvětšení délky i šířky penisu v erekci. Jedná se o perfektní řešení pro ty, kteří neměli to štěstí narodit se s velkým penisem. Dosažení prvních výsledků trvá přibližně 1-2 týdny. Pomáhá při snížené plodnosti. Důležité - při užití celého balení dosáhnete dlouhodobě většího a pevnějšího penisu v erekci. Není tedy nutné užívat přípravek celý rok! Užívání: 2-4 kapsle denně, po dobu minimálně 14 dní, pro lepší výsledky užívat 1-2 měsíce (=1 balení). Balení obsahuje: 90 + 30 kapslí ZDARMA. Celkem 473,7 mg aktivních látek v jedné kapsli.

Tvrdší, pevnější a celkově větší penis v erekci!
Podporuje libido, zvyšuje počet a pohyblivost spermií.

Proč větší penis?   Jak to celé funguje?   Aktivní látky  
Nikdy jsem nebyl spokojený s velikostí erekce, přítelkyně sice říkala, že dobrý, ale já vím, že 15 cm je nic moc. Vyzkoušel jsem různý metody od natahování až po meditaci. Nic z toho nevyšlo, navíc to nebylo vůbec příjemný. Zkusil jsem jen tak namátkou Erektin XXL a po 1. balení mám erekci o 1,2cm delší a asi o 0,7 cm širší.
Super výsledek! Marek, 28 let, Praha

Diskrétní a rychlé dodání

Diskrétní a rychlé dodání

balíme do hnědé krabice
a odesíláme každý pracovní den